Grupa powstała na początku 2014 roku, dzięki współpracy z Gimnazjum nr 3, w którym do tej pory mieści się siedziba Młodzieżowej Rady. Młodzież zorganizowała szereg inicjatyw na rzecz Wrotkowa: gry terenowe, escape roomy, bale w czasie ferii, spotkania w przedszkolach i domu seniora. Co roku, w pierwszą sobotę wakacji, organizuje też imprezę plenerową “Kino pod Chmurką” dla wszystkich mieszkańców Wrotkowa. Impreza ta cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży, dla których przygotowywanych jest szereg zabaw i atrakcji, ale także wśród dorosłych, którzy chętnie uczestniczą w projekcjach filmów pod gołym niebem.

prezydium RADY:

Przewodniczący: Jakub Drela

Wice Przewodnicząca: Martyna Hałas

galeria aktywności

Trwa aktualizacja bazy zdjęć aktywności Młodzieżowej Rady Dzielnicy Wrotków w Lublinie. Zapraszamy wkrótce.

Polub Młodzieżową Radę
Facebook Pagelike Widget

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja

jest organizacją pozarządową, której głównym celem jest kształtowanie i wspieranie rozwoju osób wrażliwych, aktywnych, kreatywnych i odpowiedzialnych.

Organizujemy i prowadzimy: warsztaty edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich, projekty edukacyjne i kulturalne z młodzieżą, wizyty studyjne dla gości z zagranicy.

Strona powstała w ramach projektu “Aktywne postawy młodzieży – podnoszenie kompetencji, przedsiębiorczości i odpowiedzialności w wymiarze środowiska – edycja 2017 r.”

współfinansowanego przezMinisterstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej | Fundacja KReAdukacja